Wszystkie dzieci (chłopcy i dziewczynki), idące od września 2024 roku do pierwszej klasy szkoły podstawowej oraz rodziców, którzy rozważają sportową przyszłość swojego dziecka pod kątem gimnastyki sportowej (chłopcy) i akrobatyki sportowej – skoki na ścieżce (dziewczynki) zapraszamy do zapisów na darmowe zajęcia sportowe pod hasłem akcja „rekrutacja” oraz „poznaj gimnastykę i akrobatykę sportową”.

Zajęcia dedykowane są dla dzieci, które od września 2024 roku rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej oraz rozważają rozpoczęcie treningów z zakresu gimnastyki i akrobatyki sportowej.

Zajęcia odbywać się będą na obiekcie sportowym przy ulicy 29 listopada 1 w Warszawie (na terenie 10. Warszawskiego Pułku Samochodowego) w każdy wtorek w godz. 17:15-18:15 pod okiem trenera sekcji KS Legia Macieja Ćwierlikowskiego. Pierwsze zajęcia planowane są na dzień 09 stycznia 2024 roku i trwać będą do 30 kwietnia 2024 roku włącznie. W miesiącach maj i czerwiec zajęcia będą kontynuowane w formie odpłatnej. Zapisy obowiązkowe! Minimalna ilość dzieci do zainicjowania zajęć – 4-5 osób.

Zgłoszenia chętnych dzieci prosimy kierować na dres e-mail: kontakt@gimnastyka.warszawa.pl (imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, tel. kontaktowy do rodzica/rodziców). W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z trenerem Piotrem Kulbickim: tel. 607 370 338.

Informacje organizacyjne: nasza sala znajduje się na terenie jednostki wojskowej – wejście na teren jednostki, a tym samym salę gimnastyczną, możliwy jest tylko dla dzieci, rodzice oczekują na pociechy przed jednostką. Zbiórka dla osób zainteresowanych 5 minut przed planowaną godziną zajęć – przed biurem przepustek (3 szlaban licząc od ulicy Czerniakowskiej).

Z uwagi na lokalizację obiektu oraz odrębne ustalenia i przepisyna terenie jednostki wojskowej mogą przebywać wyłącznie osoby posiadające polskie obywatelstwo.

Zapraszamy i do zobaczenia!

Loading...