Wszystkie dzieci (chłopcy i dziewczynki), idące od września 2022 roku do pierwszej klasy szkoły podstawowej oraz rodziców, którzy rozważają sportową przyszłość swojego dziecka pod kątem gimnastyki sportowej zapraszamy do zapisów na darmowe zajęcia sportowe pod hasłem akcja „rekrutacja” oraz „poznaj gimnastykę sportową”.

Zajęcia dedykowane są dla dzieci, które od września 2022 roku rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej oraz rozważają rozpoczęcie treningów z zakresu gimnastyki sportowej i akrobatyki.

Zajęcia odbywać się będą na obiekcie sportowym przy ulicy 29 listopada 1 w Warszawie (na terenie 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego) w każdy czwartek w godzinach 16:45 – 17:45 pod okiem trenera sekcji KS Legia Pawła Szymańskiego. Pierwsze zajęcia planowane są na dzień 27 stycznia 2022 roku i trwać będą do czerwca 2022 roku włącznie.

W razie dodatkowych pytań oraz w celu zapisów na zajęcia treningowe zapraszamy do kontaktu z trenerem prowadzącym Pawłem Szymańskim – tel. 501 196 626.

Zapraszamy!

Loading...