Wszystkie dzieci (chłopcy i dziewczynki), idące od września 2023 roku do pierwszej klasy szkoły podstawowej oraz rodziców, którzy rozważają sportową przyszłość swojego dziecka pod kątem gimnastyki sportowej (chłopcy) i akrobatyki sportowej – skoki na ścieżce (dziewczynki) zapraszamy do zapisów na darmowe zajęcia sportowe pod hasłem „akcja rekrutacja” oraz „poznaj gimnastykę i akrobatykę sportową”.

Zajęcia dedykowane są dla dzieci, które od września 2023 roku rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej oraz rozważają rozpoczęcie treningów z zakresu gimnastyki i akrobatyki sportowej.

Zajęcia odbywać się będą na obiekcie sportowym przy ulicy 29 listopada 1 w Warszawie (na terenie 10. Warszawskiego Pułku Samochodowego) w każdy wtorek w godz. 17:00-18:00 pod okiem trenera sekcji KS Legia Macieja Ćwierlikowskiego (tel. 731 926 548). Pierwsze zajęcia planowane są na dzień 14 marca 2023 roku i trwać będą do 13 czerwca 2023 roku włącznie. Zapisy obowiązkowe! Minimalna ilość dzieci do zainicjowania zajęć – 4-5 osób.

W celu zapisów oraz w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z trenerem Piotrem Kulbickim: tel. 607 370 338 lub e-mail: kontakt@gimnastyka.warszawa.pl.

Informacje organizacyjne: nasza sala znajduje się na terenie jednostki wojskowej – wejście na teren jednostki, a tym samym salę gimnastyczną, możliwy jest tylko dla dzieci, rodzice oczekują na pociechy przed jednostką. Zbiórka dla osób zainteresowanych 5 minut przed planowaną godziną zajęć – przed biurem przepustek (3 szlaban licząc od ulicy Czerniakowskiej). Prosimy o przyniesienie stroju gimnastycznego oraz bidonu z wodą; ćwiczymy na boso.

Z uwagi na lokalizację obiektu oraz odrębne ustalenia i przepisyna terenie jednostki wojskowej mogą przebywać wyłącznie osoby posiadające polskie obywatelstwo.

Zapraszamy i do zobaczenia!

Loading...