Zajęcia treningowe dla najmłodszych

Sekcja gimnastyczna KS „Legia” organizuje zajęcia gimnastyczne dla chłopców i dziewczynek w wieku 6-8 lat oraz 9-16 lat.

Zapraszamy na zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla najmłodszych adeptów figur gimnastycznych i ewolucji akrobatycznych. Zachęcamy do kontaktu i zapisu chętnych dzieci w grupach trenera Macieja Ćwierlikowskiego, Piotra Stoczewskiego i Piotra Kulbickiego. Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu według poniższego grafiku:

–  w każdy wtorek dla 6-7 latków w godz. 17:15 – 18:15 (Maciej Ćwierlikowski),

–  w każdy wtorek dla 7-8 latków w godz. 18:00 – 19:30 (Piotr Stoczewski),

–  w każdą środę dla 9-12 latków w godz. 17:00 – 18:30 (Piotr Kulbicki),

–  w każdy czwartek dla 8-14 latków w godz. 18:00 – 19:30 (Piotr Stoczewski, Piotr Kulbicki).

Link do pełnego grafiku zajęć rekreacyjnych, wraz z kontaktem tel. do trenera prowadzącego:

grafik zajęć rekreacyjnych  w roku szkolnym 2023/2024

Gdzie? – na sali gimnastycznej w Warszawie przy ul. 29 listopada 1.

Celem zajęć jest przygotowanie chłopców i dziewczynek (w wieku 6-7 lat) do egzaminu kwalifikującego do naboru do klasy 1 o profilu gimnastycznym oraz dla wszystkich chętnych popularyzacja gimnastyki sportowej, zdrowego trybu życia, zabawa i usprawnianie poprzez ćwiczenia gimnastyczno-akrobatyczne, kształtowanie podstawowych cech motorycznych oraz sprawności ogólnej i specjalnej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: z trenerem Piotrem Stoczewskim – tel. 501 716 336 (zajęcia we wtorki lub czwartki) lub trenerem Piotrem Kulbickim – tel. 607 370 338 (zajęcia w środy lub czwartki). Na zajęciach ćwiczymy w stroju sportowym, na boso lub w skarpetkach antypoślizgowych, obowiązkowo butelka wody (posiadamy dystrybutor filtrowanej wody, wodę można w każdej chwili uzupełnić).

Informacje organizacyjne: nasza sala znajduje się na terenie jednostki wojskowej – wejście na teren jednostki, a tym samym salę gimnastyczną, możliwy jest tylko dla dzieci, rodzice oczekują na pociechy przed jednostką. Zbiórka dla osób zainteresowanych 5 minut przed planowaną godziną zajęć – przed biurem przepustek (3 szlaban licząc od ulicy Czerniakowskiej).

Każda osoba biorąca udział w zajęciach treningowych KS „Legia” powinna:

  • być członkiem KS „Legia” – złożyć wypełnioną deklarację członkowską klubu (link do pobrania: deklaracja członkowska),
  • dostarczyć trenerowi prowadzącemu zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania gimnastyki sportowej (może być od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej),
  • posiadać ubezpieczenie NNW uczestnika zajęć sportowych o charakterze gimnastycznym,
  • dostarczyć trenerowi wypełnione oświadczenie COVID-19 (link do pobrania: oświadczenie rodzica),
  • posiadać polskie obywatelstwo.

Pozdrawiamy, do zobaczenia na treningach.

Loading...