Zwycięstwem uczniów Szkoły Podstawowej nr 48, a zarazem zawodników stołecznego klubu gimnastycznego Legia, zakończyły się zmagania uczniów klas I-IV szkół podstawowych w zawodach o gimnastyczne mistrzostwo w dzielnicy Śródmieście (03.04.2019 r.) oraz w finale rywalizacji warszawskich podstawówek (26.04.2019 r.).

W zawodach finałowych chłopców pokonaliśmy reprezentacje 8 dzielnic Warszawy, kończąc zmagania gimnastyczne na najwyższym stopniu podium z wynikiem 211,90 pkt. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Woli (203,90 pkt.), III miejsce przypadło gimnastykom z Żoliborza (201,50 pkt.).

W klasyfikacji indywidualnej również najlepsi byli zawodnicy SP nr 48 / KS Legia: pierwsze miejsce zajął Łukasz Grabski, natomiast trzeci był Paweł Posiadała.

I miejsce LII WOM – SP nr 48 / KS Legia: Ignacy Bałaga i Jakub Lubawski (kl. I), Kasjan Królikowski i Aleksander Wiertel (kl. II), Paweł Posiadała i Miłosz Bryła (kl. III), Łukasz Grabski i Jeremi Borkowski (kl. IV).

Trenerzy: Piotr Kulbicki, Paweł Szymański.