Sekcja gimnastyczna KS „Legia” organizuje zajęcia gimnastyczne dla chłopców w wieku 5-7 lat.

Wszystkich chłopców, którzy chcieliby spróbować swoich sił w klasie sportowej o profilu gimnastyka sportowa (Szkoła Podstawowa nr 48) bądź po prostu uwielbiają ruch i wszelkiego rodzaju „fikołki” na materacu lub w powietrzu – zapraszamy do udziału w treningach w powstającej grupie sekcji KS Legia! Gimnastyka sportowa jako sport wczesny i ogólnorozwojowy jest doskonałym startem, nie tylko do klas sportowych ale i uprawiania innych dyscyplin w przyszłości.

Zajęcia przeznaczone są dla chłopców w wieku 5 -7 lat (rocznikowo) i mają na celu rozwinąć zarówno pasję dziecka do sportu jak i potencjał ruchowy poprzez treningi gimnastyki sportowej. Na zajęciach dzieci poprzez gry i zabawy, a także ćwiczenia ruchowe, kształtują zarówno swoje podstawowe cechy motoryczne, takie jak szybkość, gibkość, siłę czy wytrzymałość ale również pod nadzorem trenera zdobywają nowe umiejętności i kompetencje ruchowe, usamodzielniają się, zawierają nowe znajomości.

Na zajęciach pracujemy metodą „krok po kroku”, realizując założenia programowe (levele) opisujące kolejne stopnie rozwoju i zaawansowania dziecka tak aby każdy uczestnik mierzył się z zadaniami dostosowanymi do swoich możliwości i wieku, a także (a może przede wszystkim) czerpał satysfakcję ze swojego uczestnictwa, otrzymując coraz to nowe wyzwania.

Kiedy?

  • 2 x w tygodniu: poniedziałek godz. 16:45 – 18:00 i środa godz. 18:00 – 19:15.

Gdzie?

  • sala gimnastyczna sekcji gimnastycznej Legii Warszawa ul. 29 Listopada 1 (wejście od jednostki wojskowej)

Cennik:

  • pierwsze zajęcia „testowe”: bez opłaty
  • jednorazowe wejście: 50 zł (płatne na miejscu do trenera prowadzącego)
  • karnet miesięczny: 8 bezpośrednich wejść 2 x w tygodniu = 300 zł
  • dodatkowe informacje po zapisaniu (w „e-mailowym pakiecie powitalnym”).

!!!WAŻNE!!!

Zapisy i start zajęć:

Docelowo planujemy aby grupa ćwiczebna nie była większa niż 12 osób. Prosimy o dokonywanie zapisów e-mailowo pod adresem zapisy.kslegia@gmail.com. Po zgłoszeniu dziecka otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z informacją o zapisaniu dziecka oraz o planowanej dacie pierwszych zajęć. Minimalna liczba uczestników – 6 osób.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: zapisy.kslegia@gmail.com, bądź pod numerem telefonu: Bartosz Jurkiewicz 601-194-534 .

Pozdrawiamy, do zobaczenia na treningach.

PARTNERZY