Sekcja gimnastyczna KS „Legia” organizuje zajęcia gimnastyczne dla chłopców w wieku 6-7 lat (treningi dedykowane są tylko przyszłym pierwszoklasistom).

Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu – w każdy czwartek w godz. 14:30 – 15:45 na sali gimnastycznej przy ul. 29 listopada 1. Celem zajęć jest przygotowanie chłopców do egzaminu kwalifikującego do naboru do klasy I o profilu gimnastycznym (szczegóły tutaj), zapoznanie z elementami egzaminacyjnymi oraz popularyzacja gimnastyki sportowej, zdrowego trybu życia, zabawa poprzez ćwiczenia gimnastyczno-akrobatyczne, kształtowanie podstawowych cech motorycznych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem Piotrem Kulbickim (607 370 338). Na zajęciach ćwiczymy w spodenkach i koszulce gimnastycznej, na boso. Prosimy o wcześniejszy kontakt. Zbiórka przed zajęciami treningowymi – godz. 14:15 przed jednostką wojskową przy ul. 29 listopada 1 w Warszawie.

Pierwszy trening – 21.02.2019 r.

Informacje organizacyjne: nasza sala znajduje się na terenie jednostki wojskowej: wejście na teren jednostki, a tym samym salę gimnastyczną, możliwy jest tylko dla dzieci, rodzice oczekują na pociechy przed jednostką. Zbiórka dla osób zainteresowanych o godz. 14:15 przed biurem przepustek (3 szlaban licząc od ulicy Czerniakowskiej).

Kontakt do trenera prowadzącego zajęcia: Jakub Valles, tel. 663 783 308.

Pozdrawiamy, do zobaczenia na treningach.

PARTNERZY