Zajęcia treningowe dla najmłodszych

Sekcja gimnastyczna KS „Legia” organizuje zajęcia gimnastyczne dla chłopców i dziewczynek w wieku 6-7 lat oraz 8-10 lat.

Zapraszamy na zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla najmłodszych adeptów figur gimnastycznych i ewolucji akrobatycznych. Wciąż są wolne miejsca dla chętnych dzieci w grupach trenera Piotra Stoczewskiego. Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu według poniższego grafiku:

–  w każdy wtorek dla 6-7 latków w godz. 18:00 – 19:30,

–  w każdy czwartek dla 8-10 latków w godz. 18:00 – 19:30.

Gdzie? – na sali gimnastycznej w Warszawie przy ul. 29 listopada 1.

Celem zajęć jest przygotowanie chłopców (w wieku 6-7 lat) do egzaminu kwalifikującego do naboru do klasy 1 o profilu gimnastycznym oraz dla wszystkich chętnych popularyzacja gimnastyki sportowej, zdrowego trybu życia, zabawa i usprawnianie poprzez ćwiczenia gimnastyczno-akrobatyczne, kształtowanie podstawowych cech motorycznych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem Piotrem Stoczewskim – tel. 501 716 336. Na zajęciach ćwiczymy w stroju sportowym, na boso.

Informacje organizacyjne: nasza sala znajduje się na terenie jednostki wojskowej – wejście na teren jednostki, a tym samym salę gimnastyczną, możliwy jest tylko dla dzieci, rodzice oczekują na pociechy przed jednostką. Zbiórka dla osób zainteresowanych o godz. 17:55 przed biurem przepustek (3 szlaban licząc od ulicy Czerniakowskiej).

Każda osoba biorąca udział w zajęciach treningowych KS „Legia” powinna:

  • być członkiem KS „Legia” – złożyć wypełnioną deklarację członkowską klubu (do pobrania w zakładce Dokumenty),
  • dostarczyć trenerowi prowadzącemu zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania gimnastyki sportowej,
  • posiadać ubezpieczenie NNW uczestnika zajęć sportowych o charakterze gimnastycznym.

Pozdrawiamy, do zobaczenia na treningach.

PARTNERZY