Sekcja gimnastyczna KS „Legia” organizuje zajęcia gimnastyczne dla chłopców w wieku 6-7 lat (treningi dedykowane są tylko przyszłym pierwszoklasistom).

Zajęcia odbywać się będą 1 x w tygodniu – w każdy poniedziałek w godz. 17:30 – 19:00 na sali gimnastycznej przy ul. 29 listopada 1. Celem zajęć jest popularyzacja gimnastyki sportowej, zdrowego trybu życia, zabawa poprzez ćwiczenia gimnastyczno-akrobatyczne, kształtowanie podstawowych cech motorycznych oraz przygotowanie chłopców do egzaminu kwalifikującego do naboru do klasy I o profilu gimnastycznym (szczegóły tutaj). Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem Piotrem Stoczewskim (501 716 336). Na zajęciach ćwiczymy w spodenkach i koszulce gimnastycznej, na boso. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 30.01.2017 r. Prosimy o wcześniejszy kontakt – zajęcia odbędą się przy frekwencji minimum 6 osób.

Informacje organizacyjne: nasza sala znajduje się na terenie jednostki wojskowej: wejście na teren jednostki, a tym samym salę gimnastyczną, możliwy jest tylko dla dzieci, rodzice oczekują na pociechy przed jednostką. Zbiórka dla osób zainteresowanych o godz. 17:25 przed biurem przepustek (3 szlaban licząc od ulicy Czerniakowskiej).

Pozdrawiamy, do zobaczenia na treningach.

PARTNERZY