W ramach Mistrzostw Warszawy i Mistrzostw Mazowsza w gimnastyce sportowej, odbyły się następujące zawody:

MISTRZOSTWA WARSZAWY JUNIORÓW MŁODSZYCH (kl. III i II)  –  09-10.04.2019 r.,

MISTRZOSTWA  WARSZAWY  MŁODZIKÓW (kl. młodzieżowa)  –  24.05.2019 r.

Zawodnicy KS „Legia” wywalczyli w sumie 46 medali. Poniżej przedstawiamy wyniki najlepszych startujących (medalistów):

Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych:

  • klasa sportowa III – wielobój:

1  miejsce – Posiadała Paweł (klasa 3b)

2  miejsce – Michał Mankiewicz (klasa 5c)

  • finały na przyrządach:
  • ćw. wolne

2  miejsce – Posiadała Paweł (klasa 3b)

3  miejsce – Sikorski Stanisław (klasa 5c)

  • koziołek

1  miejsce –  Posiadała Paweł (klasa 3b)

3  miejsce – Mankiewicz Michał (klasa 5c)

  • kółka

1  miejsce – Mankiewicz Michał (klasa 5c)

2  miejsce – Grabski Łukasz (klasa 4c)

3  miejsce – Bicki Paweł (klasa 3b)
3  miejsce – Borowy Michał (klasa 4c)

  • skok

1  miejsce – Grabski Łukasz (klasa 4c)

2  miejsce – Posiadała Paweł (klasa 3b)

3  miejsce – Sikorski Stanisław (klasa 5c)
3  miejsce – Borowy Michał (klasa 4c)

  • poręcze

1  miejsce – Borowy Michał (klasa 4c)

2  miejsce – Grabski Łukasz (klasa 4c)

3  miejsce – Sikorski Stanisław (klasa 5c)
3  miejsce – Borkowski Jeremi (klasa 4c)

  • drążek

2  miejsce – Mankiewicz Michał (klasa 5c)

3  miejsce – Borkowski Jeremi (klasa 4c)

  • klasa sportowa II – wielobój:

1  miejsce – Marczewski Stanisław (klasa 6b)

2  miejsce – Szymborski Patryk (klasa 6b)

3  miejsce – Wach Oliwier (klasa 5c)

  • finały na przyrządach:
  • ćw. wolne

1  miejsce – Szymborski Patryk (klasa 6b)

2  miejsce – Wach Oliwier (klasa 5c)

3  miejsce – Šematovič Daniel (klasa 6b)
3  miejsce – Bryła Julian (klasa 5c)

  • koń

1  miejsce – Marczewski Stanisław (klasa 6b)

2  miejsce – Šematovič Daniel (klasa 6b)

3  miejsce – Pachulski Maciej (klasa 5c)

  • kółka

1  miejsce – Marczewski Stanisław (klasa 6b)

2  miejsce – Wach Oliwier (klasa 5c)

3  miejsce – Prasek Filip (klasa 5c)
3  miejsce – Bryła Julian (klasa 5c)

  • skok

1  miejsce – Szymborski Patryk (klasa 6b)

1  miejsce – Šematovič Daniel (klasa 6b)

3  miejsce – Wach Oliwier (klasa 5c)
3 miejsce – Pachulski Maciej (klasa 5c)

  • poręcze

1  miejsce – Wach Oliwier (klasa 5c)

2  miejsce – Bryła Julian (klasa 5c)

3  miejsce – Prasek Filip (klasa 5c)
3  miejsce – Pachulski Maciej (klasa 5c)

  • drążek

1  miejsce – Szymborski Patryk (klasa 6b)

2  miejsce – Pachulski Maciej (klasa 5c)

3  miejsce – Prasek Filip (klasa 5c)

trenerzy: Paweł Olszewski, Piotr Kulbicki, Paweł Szymański

Mistrzostwa Mazowsza Młodzików:

Bryła Miłosz – 1 miejsce w wieloboju gimnastycznym

Wiertel Aleksander – 4 miejsce w wieloboju gimnastycznym

Królikowski Kasjan – 7 miejsce w wieloboju gimnastycznym

trener: Piotr Kulbicki

Medalistom gratulujemy, dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w treningach i zawodach.

Zawody rozegrane zostały dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy oraz Urzędu Marszałkowskiego.

Organizatorem zawodów był Klub Sportowy „Legia”, miejsce zawodów: ul. 29 listopada 1 w Warszawie.

PARTNERZY