Zwycięstwem uczniów Szkoły Podstawowej nr 48, a zarazem zawodników stołecznego klubu gimnastycznego Legia, rozpoczęły się zmagania uczniów klas I-IV szkół podstawowych w zawodach o gimnastyczne mistrzostwo w dzielnicy Śródmieście (17.04.2018 r.) oraz w finale rywalizacji warszawskich podstawówek.

W zawodach finałowych chłopców, rozegranych 25 kwietnia 2018 roku, pokonaliśmy reprezentacje 12 dzielnic Warszawy, kończąc zmagania gimnastyczne na najwyższym stopniu podium z wynikiem 222,10 pkt. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Żoliborza (214,70 pkt.), III miejsce przypadło akrobatom z Woli (212,50 pkt.).

W klasyfikacji indywidualnej również najlepsi byli zawodnicy SP nr 48 / KS Legia: pierwsze miejsce zajął Oliwier Wach, natomiast drugi był Michał Mankiewicz.

I miejsce LI WOM – SP nr 48 / KS Legia: Kasjan Królikowski i Aleksander Wiertel (kl. I), Paweł Posiadała i Miłosz Bryła (kl. II), Łukasz Grabski i Dominik Pawliszak (kl. III), Michał Mankiewicz i Oliwier Wach (kl. IV).

Trenerzy: Piotr Kulbicki, Paweł Szymański.